logotype
  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

Zraz Jawa Pérák 2.ročník

 

2. ročník zrazu motocyklov JAWA  Pérák -  memoriál Dušana SPRUŠANSKÉHO sa uskutoční dňa   15.6.2019  ( t.j. sobota ) na hlavnom parkovisku Rekreačnej oblasti GAZÁRKA mesta Šaštín-Stráže. Program akcie:  Príchod účastníkov akcie " PÉRÁK " je od  8,oo hod. do  11,oo hod. V tomto časovom rozmedzí bude výstava motocyklov a obed v Pizzerii Tropic .  Štart   je   o 11,oo hod. a  povedie do múzea Oldtimer veteránov v mestečku Poysdorf (Rakúsko). Po prehliadke múzea odštartujeme do  Štátneho zámku   VALTICE - Česká republika. Tuna bude pred zámkom výstava motocyklov Pérák a možnosť podľa vlastného uváženia návštevy zámku (jednotlivo).  Pred ukončením akcie na zámku budú odovzdané vecné ceny účastníkom. Od Št. zámku bude odchod  o 16,oo hod. smerom do RO Gazárka Šaštín-Stráže.  Účastník akcie, ktorý má bližšie k domovu z Valtíc, nemusí ísť do cieľa RO Gazárka Šaštín-Stráže.
Štartovné je:  13,-  Eur. ( Z uvedenej sumy bude uhradené:  tričko s logom akcie, obed a vstup do múzea Oldtimeru.)  Účastník akcie musí mať potrebné,platné dokumenty  osobné i k motocyklu.  Každý účastník akcie  2.ročníka zrazu motocyklov JAWA Pérák - memoriál Dušana Sprušanského, konaného dňa 15.6.2019  na trase  Šaštín-Stráže RO Gazárka -  Poysdorf (Rakúsko)  - Štátny zámok  VALTICE (Česká repoblika) a späť do RO  Gazárka Šaštín-Stráže sa  zúčastňuje na   VLASTNÚ  BEZPEČNOSŤ   !!!
Pre vzdialených účastníkov možnosť ubytovania priamo v RO Gazárka Šaštín-Stráže.
         Vedenie Klubu historických vozidiel Holíč sa teší na Vašu účasť !!!

Kontakt:   Na prihlásenie do akcie, alebo informáciu:    Ján  HURBAN   - mobil :  00421917745672,    e-mail:    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

 
 

3. ročník Záhorácka päťdesiatka

3. ročník Záhorácka päťdesiatka


logomkedy: 26.5. 2019   

kde:  štart - na futbalovom štadióne v Holíči

 

Záhorácka 50  je akcia pre  motocykle veterány o obsahu do 50 ccm.   ( Jawa Pionier, mustang, Babeta, Simson a pod. ) Akcia sa koná dňa 26.5.2019 (t.j. nedeľa ) v Holíči na futbalovom štadióne. Prezentácia je v čase od  8.oo hod.   -  do  9,oo hod.  o 9,3o hod. rozprava a  pokyny  k trati,  o 10,oo hod. štart na trať:
Holíč, Skalica historické námestie ( 30 min. prestávka - výstava veteránov), jazda pokračuje cez Vrádište,Prietržku, Popudinské Močidlany, Oreské, Smrdáky. V Smrdákoch - ( liečebné kúpele  - výstava veteránov a občerstvenie )  jazda pokračuje smerom cez  Koválov, Dojč, Šaštín-Stráže, Smolinské, Gbely až do cieľa Gbely - Adamovské jazerá.  Tuná bude ukončená jazda spojená s vyhodnotením a občerstvením.
Akcia sa uskutoční za plnej premávky na cestnej komunikácii, preto žiadame účastníkov akcie, aby mali platné náležitosti k premávke motorového vozidla v zmysle platných predpisov.  Každý účastník  akcie ide na vlastné nebezpečie.
 Klub historických vozidiel  Holíč  sa teší na Vašu  účasť !!!

Tešia sa na Vás usporiadatelia z Klubu historických vozidiel Holíč

 

Záhorácká veterán rallye

 

31.ročník - Záhorácka veterán rallye - memoriál

Jána Vépyho


logomkedy : 8.6. 2019

kde :  Petrova Ves a okolie

 

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (Prihláška do súťaže.doc)Prihláška do súťaže.doc[ ]42 kB

Čítať ďalej...

2. ročník Oldtimer rallye 45

2. ročník Oldtimer ralley 45


logomkedy: 10.8. 2019  
od 7:00 do 16:00 hod.

kde:  štart a cieľ na Holíčskom zámku

 

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (propozície r45 _ 19.pdf)propozície r45 _ 19.pdf[ ]7764 kB

Čítať ďalej...

Jesenná motoristická burza

 

Jesenná motoristická burza ZMENA!!!

logomkedy : .8.9. 2019  od 7:00 do 12:00 hod.

kde :  areál Holíčskeho zámku (plocha za zámkom)

 

Čítať ďalej...